Rebel ogłasza nie jeden, nie dwa, a SIEDEM nowych dodatków do swojego wielkiego hitu. Terraformacja Marsa wzbogaci się o nowe elementy już 18 października.
Twoje rozgrywki w Terraformację Marsa zawsze wyglądają podobnie, bo znasz na wylot wszystkie karty i stosujesz powtarzalne strategie? A może po prostu lubisz różnorodność i ciekawe wyzwania? Już niebawem do sprzedaży trafi mnóstwo świeżych dodatków, które skutecznie urozmaicą Twoją zabawę! Na stronie wydawcy już trwa przedsprzedaż!
Prześcignij MarsBota i dowiedź Organizacji Narodów Zjednoczonych, że tylko człowiek może zaprojektować nowy dom dla ludzkości wykorzystując Automę – całkiem nowy, rozbudowany, alternatywny tryb solo, który możesz połączyć z dowolnymi dodatkami. Odkryj Preludium 2, które jeszcze mocniej skupia się na zależnościach między kartami początkowymi, projektami i korporacjami, wprowadzając zupełnie nowe efekty i akcje do wykorzystania. Spójrz na Marsa z nowej perspektywy z dwiema dwustronnymi mapami z dodatków Utopia i Cimmeria oraz Amazonis i Vastitias lub wykorzystaj losowe zestawy celów z rozszerzenia Tytuły i nagrody.
Równolegle do sprzedaży trafią też dwa nowe pakiety kart Zestaw dodatkowy #9 i Zestaw dodatkowy #10.
Podstawowe informacje:
Liczba graczy: 1-5
Wiek graczy: 12+
Czas gry: 90-120 min.
Kategoria: dodatki
Mechanika: wybór karty, zarządzanie zasobami, kontrola obszarów
Elementy:
- Tytuły i nagrody: 70 płytek
- Preludium 2: 5 kart korporacji, 25 kart preludium, 24 karty projektów, instrukcja
- Zestaw dodatkowy #9: 5 kart projektów
- Zestaw dodatkowy #10: 4 karty preludium, 2 karty korporacji, 14 kart projektów
- Automa: 46 kart korporacji MarsBota, 32 karty bonusowe MarsBota, 6 kart zasad plansz, 20 plastikowych znaczników, 3 dwustronne plansze MarsBota, trójwarstwowa oprawa na planszę MarsBota, płytka wcielenia neuronalnego, plansza magazynów, tor Wenus MarsBota, 3 instrukcje, karta pomocy
- Utopia i Cimmeria: dwustronna plansza
- Amazonis i Vastitias: dwustronna plansza, 2 obszary oceanów, 13 obszarów zieleni/miast, kafel z projektami standardowymi, plansza Wenus z dłuższym torem.
Rzuć okiem: Leśne rozdanie – recenzja gry planszowej. Hej ho, do lasu by się szło
Źródło głównej grafiki: materiały prasowe
Dodaj komentarz